Małgorzata Garstka
kom. 604 632 214
  Aktualności
  MEDYCYNA ESTETYCZNA
  (SOBOTA: 24 sierpnia 2019r.)
   
  - nici PDO                od 200 zł
  - dolina łez               od 300 zł
  - botox                     od 200 zł
  - volumetria twarzy    od 800 zł
   
   
  Bon upominkowy
   
   
  Jeżeli chcesz zrobić przyjemność swoim bliskim z okazji urodzin, imienin, rocznicy itp. możesz wykupić w naszym gabinecie bon o dowolnej wartości lub na dowolny zabieg.
   
          Zapraszamy !
   

  HI-FUsion - bezinwazyjny lifting twarzy
   
                Wykorzystując najbardziej zaawansowaną energię ultradźwiękową, urządzenie HI'FUsion Aquadermié pozwala na dotarcie do głębszych warstw skóry właściwej.
               Dzięki zastosowaniu fali ultradźwiękowej o wyjątkowym skupieniu jeden strzał może wytworzyć nawet blisko dziesięć tysięcy punktów kondensacji, które mają bezpośredni wpływ na wytwarzanie się kolagenu. Włókna są podgrzewane, co powoduje ich rozszerzenie, a następnie natychmiastowe kurczenie się. Taka reakcja doprowadza do stymulacji kolagen i wytworzenia się nowych kombinatów, budujących nową sieć włókien kolagenowych w celu zwiększenia elastyczności skóry. Reakcja ta zachodzi od wewnątrz skóry, co jest prawdziwą rewolucją i przekłada się na imponujące rezultaty zabiegu.
              Urządzenie wykorzystuje efekt ściągania się skóry w jej głębokich warstwach, poprzez stymulacje doprowadza do rozrostu kolagenu i reorganizacji jego dotychczasowej struktury, co skutkuje zwartym profilem i gładkimi liniami.
  Dzięki najnowszej technologii wiązka ultradźwięków jest jeszcze bardziej skupiona, co zapewnia większą energię podczas stosowania urządzenia oraz głębsze i silniejsze działanie. Efekty są trwalsze niż w przypadku innych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Utrzymują się znacznie dłużej, nawet przez okres od 1 do 3 lat.
               Ultradźwięki zastosowane w urządzeniu, przyłożone do skóry nie parzą jej, należy jednak pamiętać o zapewnieniu skórze ochrony i chłodzenia jej w celu uniknięcia ewentualnych poparzeń. Temperatura wytwarzana podczas zabiegu wynosi od 68 do 72 stopni Celsjusza. Ten zakres temperatur daje najlepsze rezultaty i jest optymalny dla wpływania na kolagen zawarty w skórze. Nie trzeba się obawiać poparzenia skór, bowiem fale przenikają do jej wnętrza. Zabieg jest bezbolesny, zatem nie wymaga znieczulenia.
   
  1. Zalety zabiegu twarz:
  NAPIĘCIE skóry policzków,
  POPRAWA linii podbródka,
  POPRAWA stanu skóry, która staje się gładsza i delikatniejsza,
  ZWIĘKSZENIE elastyczności skóry, kontur twarzy jest bardziej zwarty,
  NAPIĘCIE czoła, składnik współistniejący,
  ELIMINACJA zmarszczek wokół czoła, oczu i ust.
   
  2. Efekty zabiegu:
  POPRAWA OWALU - twarzy i uniesienie brwi,
  UJĘDRNIENIE OBWISŁEJ SKÓRY - twarzy i ciała,
  MODELOWANIE SYLWETKI - ciało,
  WYSZCZUPLENIE - ciało
   

                      
   
                                                                                     
   
   
  W NASZYM GABINECIE WYKONUJEMY...
   
  - refleshing ust,
  - powiększanie ust
  - wypłycenie głębokich zmarszczek,
  - poprawę wyglądu skóry twarzy,
  - wypełnianie fałd nosowo-wargowych, czołowych, doliny łez,
  - mezoterapia igłowa...
   
  ... a to wszystko kwasem hialuronowym 'BioHyalux'. Gwarantujemy naturalny, natychmiastowy rezultat. To efekt wysokiej tolerancji preparatu przez organizm i doskonałej jego integracji z tkankami skórnymi. Już po jednorazowym zabiegu widoczna jest znaczna poprawa wyglądu skóry. Zmarszczki są wyraźnie mniejsze, skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i odpowiednio nawilżona. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do kilkunastu miesięcy.