Małgorzata Garstka
kom. 604 632 214
  Brow Henna
   
   
  BROW HENNA
   

             Ze względu na naturalne substancje zawarte w hennie do brwi Brow Henna dba ona o uszkodzone i słabe włoski, wzmacniając je coraz bardziej z każdym zabiegiem.
            Dzięki hennie możemy stworzyć piękny naturalny kształt brwi, aby uzyskać bardziej wyrazisty i atrakcyjny wygląd.
  Naturalna henna z efektem makijażu permanentnego, utrzymująca się do 2 tygodni na skórze i do 6 tygodni na włoskach. Dodatkowo Brow henna pielęgnuje brwi oraz wspomaga ich wzrost.
   
           Mamy na uwadze dobro każdej naszej klientki odwiedzającej nasz gabinet kosmetyczny i poddającej się zabiegowi koloryzacji produktami "BH Brow Henna" prosi się o zapoznanie się z przeciwwskazaniami do zabiegu oraz wykonania testu na alergię, ponieważ każdy preparat może uczulać.
   
  Przeciwskazania:
  - zapalenie, podrażnienie, skaleczenie, świeże rany na skórze
  - zapalenia i wszelkiego rodzaju choroby oczu
  - nietolerancja na składniki
  - miesiączka, ciąża,laktacja, antykoncepcja hormonalna - nie jest bezpośrednim przeciwwskazaniem, jednak w czasie w okresie wszystkich tych procesów dochodzi do zmiany poziomu hormonów i w związku z tym włos może nie złapać koloru lub efekt końcowy może być inny od zamierzonego
   
  Test na alergię:
  Przed wykonaniem koloryzacji, zaleca się przeprowadzenie testu na alergię 24-48h.
  UWAGA! Alergia ma dany składnik może pojawić się dopiero na 3 dzień od aplikacji preparatu.
   
             Po odbytym zabiegu koloryzacji w naszym gabinecie, niezbędna jest odpowiedniapielęgnacja brwi w warunkach domowych. Prawidłowa pielęgnacja brwi pozwala na utrzymanie efektu tatuażu na dłużej, nie powoduje szybkiego wypłukania się koloru z włosków. Dodatkowo REGULARNE stosowanie oliwki BH Brow Henna, powoduje regenerację oraz wzrost włosa o 40% w ciągu miesiąca.
   
  Jak pielęgnować:
  - nie przemywać okolic brwi ani samych brwi przez 24h od momentu koloryzacji
  - przez 24h od momentu koloryzacji nie zażywać kompieli w basenie oraz nie korzystać z sauny
  - podczas wieczornej toalety, przed umyciem twarzy nanieść na pędzelek kroplę, 2 OLIWKI BP Brow Henna i zaaplikować na suche brwi, lekko wmasowując przez około 2 minuty. Oliwka jest warstwą ochronną przed wodą, ale przede wszystkim regeneruje i nawilża brwi.
   
  Cena: 50 zł
   
  Efekt zabiegu przed i po: