Małgorzata Garstka
kom. 604 632 214
  Depilacja

  Depilacja

   LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA –  Światowa NOWOŚĆ

   

   

  LASER EROSE SHR to rewolucyjne odkrycie w kwestii trwałego usuwania włosów.  Jest najnowszym , najmocniejszym i najszybszym laserem. Emituje łagodną wiązkę promieni przenikającą przez skórę, aż do mieszka włosowego, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Jego działanie bazuje na odpowiednim wykorzystaniu i sprofilowaniu dwóch metod depilacji wykorzystywanych do tej pory oddzielnie: wiązek światła i lasera. Dzięki optymalnie wyregulowanym ustawieniom tych dwóch czynników cebulki włosów usuwane są w temperaturze, która nie uszkadza komórek skóry wokół włoska, a jednocześnie urządzenie działa na tyle intensywnie by skutecznie i permanentnie usunąć mieszki włosowe. Liczba wykonywanych zabiegów depilacji laserowej to sprawa bardzo indywidualna uzależniona od okolicy, na której wykonujemy zabieg, typu skóry i ilości włosów.Ze względu na przeprowadzone wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym pęseta może zaistnieć konieczność przeprowadzenia większej ilości zabiegów dla uzyskania lepszych efektów.

  Laser zapewnia:

  • całkowicie bezbolesną depilację,
  • nieosiągalne do tej pory rezultaty – urządzenie usuwa wszystkie, nawet te niemożliwe do usunięcia wcześniej, włoski,
  • 100% bezpieczeństwa wykonywanego zabiegu,
  • lepsze efekty w krótszym czasie,
  • możliwość usunięcia włosów w każdym miejscu na ciele.

  PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU USUWANIA OWŁOSIENIA:

  -ciąża (karmienie piersią)
  -opalenizna(4 tyg)
  -samoopalacz(2 tyg)
  -kremy z retinolem(3 tyg )
  -zioła(nagietek dziurawiec herbata Figura 2 tyg)
  -leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy, retinoidy,leki antydepresyjne)
  -bielactwo
  -łuszczyca
  -padaczka
  -przebyte i czynne nowotwory
   

  Oprócz wymienionych wyżej mogą występować także przeciwwskazania czasowe, np. mocna opalenizna, stosowanie ziół lub preparatów ze składnikami światło uczulającymi. Ważnym elementem terapii jest krótki wywiad z klientem, który ma na celu odpowiednie przygotowanie do zabiegu, dlatego przed ustaleniem daty prosimy o kontakt z naszym personelem. Zapewniamy, że osoby które wykonują zabiegi laserem  zdobyły doświadczenie praktyczne a ich wiedza poparta jest odpowiednimi certyfikatami.

  OKOLICA ZABIEGOWA:

  Warga górna (wąsik) 99zł

  Broda 99zł

  Baki 99zł

  Skronie 99zł

  Policzki 99 zł

  Szyja 99zł

  Uszy 99zł

  Pachy 150zł

  Ramiona 150zł

  Przedramiona 150 zł

  Grzbiety rąk 99 zł

  Tors 300-400zł

  Brzuch 200-300 zł

  Kark 99 zł

  Plecy – całe300-400 (mężczyźni)

  Otoczenie brodawek sutkowych 99 zł

  Pośladki 150zł

  Bikini 99-300zl

  Uda 200-400zł

  Łydki 200-300 zł

  Inne okolice Cena indywidualna

   

  Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie w czasie konsultacji kosmetycznej. Cena zależna od wielkości powierzchni oraz ilości zabiegów.

  Cena podana w tabelce dotyczy 1 zabiegu. Wymagane jest minimum 4-8 zabiegów, co 4-5 tygodni. Po każdym zabiegu uzyskujemy zmniejszenie ilości włosów o 20-30%. W okolicy bikini, pach wystarczą czasem 3-5 zabiegi do pozbycia się prawie całkowicie włosów.
  W przypadku depilacji 2 okolic i więcej podczas jednego zabiegu zniżki.      

   

   

  DEPILACJA  WOSKIEM

   

   

   

  Depilacja woskiem jest jedną z najpopularniejszych metod depilacji. Mamy do dyspozycji różne rodzaje wosku.

  W naszym gabinecie stosujemy woski i preparaty najwyższej jakości firmy Depileve, dzięki temu zabieg przebiega szybko i bezboleśnie. Wosk jest dostosowywany zarówno do rodzaju włosa jak i wrażliwości skóry. Preparaty po depilacyjne powodują, że po zabiegu skóra jest gładka i bez podrażnień.

   

        System depilacji Epil Free

  Epil Free spowalnia i osłabia wzrost włosa – skuteczność aż do 80% !!!

  Epil Free to profesjonalny system trwałej redukcji owłosienia oparty na kompleksie aktywnych składników. Jest jedynym tego typu produktem z opatentowaną formułą i nie ma konkurencji na rynku.

  Jak działa Epil Free?
  Po zabiegu depilacji (np. wosk, pasta cukrowa), kiedy mieszki włosowe pozbawione są włosów wraz z cebulkami, aplikujemy produkty: aktywator, który dla lepszej penetracji rozszerza mieszki włosowe czterokrotnie, a następnie toner, którego składniki aktywne zmniejszają proliferację komórek poprzez zmniejszenie podziału komórki włosa. EpilFree powoduje spowolnienie wzrostu włosa, jego osłabienie i redukcję niechcianego owłosienia aż do 80%.
  Usuwa każdy rodzaj owłosienia niezależnie od koloru i grubości włosów oraz karnacji skóry. Zabieg aplikacji EpilFree jest całkowicie bezbolesny.

  Częstotliwość:
  System może być stosowany o każdej porze roku, gdyż nie ma żadnych przeciwwskazań do opalania przed i po zabiegu. Jest skuteczny na każdej partii ciała niezależnie od płci. Nie powoduje efektów ubocznych (pieczenie, swędzenie, pęcherze), może być stosowany w każdym wieku. Zaleca się wykonanie od 2 do 10 zabiegów, efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. System EpilFree stosujemy aż do uzyskania pożądanego efektu.