Małgorzata Garstka
kom. 604 632 214
  Diego dalla Palma
  DIEGO DELLA PALMA
            Diego dalla Palma jest to ekskluzywna linia, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączą się w Trzeci Wymiar Piękna. Podejmuje najnowsze wyzwnia stające obecnie przed pielęgnają skóy i wyznacza jej nowe ścieżki. Jest hiper-aktywna, skuteczna i bezpieczna. Zaspokaja potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. 
            Sercem tej nowoczenej i hiper-aktywnej pielęgnacji jest 51+3 Hyalu Complex (51 elementów aktywnych + 3 kwasy hialuronowe). To szczególny makro-kompleks o wielo-aktywnym, bio-rewitalizującym działaniu. Zależnie od rodzaju skóry, każdorazowo rozszerzany jest o nowe kompleksy i składniki aktywne. Linia Diego della Palma Professional to swojego rodzaju "kosmetyczna szkatuła" z klejnotami nowych rozwiązań kosmetycznych.
   
  1. CELL DETOXIUM - odtruwanie komórek:
              Stymuluje eliminację substancji toksycznych z komórek skóry i sprawia, że jest ona gotowa do regeneracji i bio-rewitalizacji. Głównym wrogiem Twojej skóry są toksyny,  które nie zatrzymują się na jej powierzchni lecz wnikają głęboko w komórki. Te szkodliwe substancje pochodzą nie tylko z zewnątrz (zanieczyszczenie środowiska),  ale także z wnętrza naszego ciała i są produkowane w obrębie samych komórek, szczególnie podczas procesów metabolicznych. CELL DETOXIUM sprawia, że skóra odzyskuje wewnętrzną równowagę i jest gotowa na przyjmowanie składników aktywnych z codziennej pielęgnacji. Sercem zabiegu jest 51+3 HYALU COMPLEX – Wielo-aktywny Kompleks Bio-rewitalizujący. Na nowo integruje on i optymalizuje poziom elementów życiowych skóry oraz zwalcza jej problemy na wielu poziomach, efektem czego jest intensywnie zregenerowana skóra. 
   
  a) Tonik Rewitalizujący
  Nawilżający i odnawiający, Uzupełnia proces zmywania skóry i pozostawia ją w optymalnym stanie do kontynuowania z codziennymi preparatami. Delikatnie dostarcza skórze wzmacniające, nawilżające i ochronne składniki aktywne. Bez alkoholu. Nie podrażnia oczu. 

  b) Micelarne Mleczko Zmywające
  Oczyszczające i odświeżające z CELL DETOXIUM, dokładnie i delikatnie myje skórę twarzy. Łagodnie usuwa makijaż z twarzy i oczu, jednocześnie utrzymując optymalne poziomy odżywienia i zwalczając wysuszające działanie twardej wody. 
   
   
  2. ICON TIME - zabiegi antystarzeniowe:
          Silna kuracja zawierająca 3 wysoce skoncentrowane olejowe serum stworzone do zwlczanie starzenia się skóry poprzez synergiczne działanie: stymulują produkcję kolagenu i elastyny, a w tym samym czasie redukują głębokość zmarszczek, by odsłonić gładszy wygląd oraz bardziej elastyczną i miękką skórę.
   
  a) Krem rewitalizujący ze srebrem:
  Ochronny i anty-starzeniowy, ze srebrnym pyłem. Aktywna kuracja "Ochrona Młodości". Spowalnia pierwsze oznaki starzenia się skóry i "leczy" szkodliwe efekty stresu oraz niezdrowego stylu życia. Wzbogacony srebrnym miko-pyłem wzmacniającym struktuę bariery ochronnej skóry.
   
  b) Krem odnawiający ze złotem:
  Anty-starzeniowy, odbudowujący i wypełniający, z koloidalnym złotem. Dzięki kompleksowi peptydowemu jest specjalnie sformułowany do zwalczania zmarszczek, poluźnienia skóry i utraty napięcia. Wzbogacony ZŁOTĄ KOLAGENINĄ - bezcennym komplekcem peptydowym zawierającym koloidalne złoto, które stymuluje tworzenie się nowego kolagenu.
   
  c) Krem zagęszczający z platyną:
  Kuracja anty-starzeniowa, z kompleksem AGE DELAY i PLATYNOWĄ MACIERZĄ SKÓRY - cennym kompleksem peptydowym z koloidalną platyną. Regeneruje skórę w głębi. Stymuluje produkcję białka młodości, reaktywując witane funkcje młodej skóry dla "pełniejszego" i jędrniejszego wyglądu. Wzmocniony izoflawonami z czerwonych maków. Zalecany także dla kobiet w okresie przed menopauzą, które cierpią na słuchość i utratę napięcia skóry oraz na brązowe plamy. Ma bogatą, odżywczą konsystencję idealną dla skóry słuchej i odwodnionej oraz idealny na zimną pogodę. 
   
  d) Correcting eye cream (krem korygujący okolice oczu):
  Krem zawiera płyn diamentowy oraz pigmenty poprawiające koloryt. Innowacyjna kuracja okolic oczu. Natychmiast widoczne redukcje ciemne kręgi oraz przynosi oczom świeżość i pełnię życia. Dzień po dniu pomaga poprawić mikro-krążenie wokół oczu i wygładza zmarszczki. Sprawia że worki ciemne kręgi i "kurze łapki" są mniej widoczne.