Małgorzata Garstka
kom. 604 632 214
  estGen
  Preparat estGen to rewolucyjne odkrycie polskich naukowców. Inteligentne białka - czynniki wzrostu - w nim zawarte poprawiają jakość skóry już na poziomie komórkowym. Modulują zachodzące tam procesy, sprawiają, że intensywnie się przebudowuje i regeneruje. Efektem jest zagęszczenie i wygładzenie skóry oraz znaczące złagodzenie trądzikowych zmian zapalnych oraz likwidowanie śladów po trądziku. Zabieg  estGen polega na wprowadzeniu żelu estGen za pomocą mikronakłuwania , ultradźwięków lub lasera.
  Preparat estGen  powstał w laboratoriach medycznych. Zawiera transferyny i czynniki wzrostu, które łączą się z receptorami komórek i stymulują je do przebudowy i regeneracji. Preparat wycisza ukryte stany zapalne, które powodują starzenie. Łagodzi stan zmian trądzikowych i poprzez działanie immunomodulujące zapobiega nawrotom trądziku. Intensyfikuje także regenerację i przebudowę skóry w kontrolowanych stanach zapalnych (wywołanych np. przez mezoterapię mikroigłową). Efektem działania estGen jest intensywna przebudowa skóry, zwiększenie gęstości, większa elastyczność i napięcie, a także wzmocnienie odporności co daje odmłodzoną, zdrową skórę. 
  Zabieg, po oczyszczeniu skóry, polega na wykonaniu mikronakłuć  i nałożeniu bioaktywnego żelu estGen. Możliwe jest też wprowadzenie go za pomocą ultradźwięków. Zabieg estGen  można wykonać nie tylko na twarz, szyję i dekolt. Można go stosować również na ciało .

  Wskazania:
  - trądzik
  -roztępy,
  -blizny pourazowe
  -terapia anty age
  -wzmocnienie naczynek

  Przeciwwskazania:
  -ciąża
  - karmienie piersią
  - choroby autoimmunologiczne.
  Czas zabiegu -1h
  CENA- 350zł