Małgorzata Garstka
kom. 604 632 214
  Jadeitowe oczyszczanie wodorowo kwasowe
  Terapia wodorowa, zwana także oczyszczaniem lub peelingiem wodorowym to zupełnie nowy zabieg w światowej kosmetologii.
  Znakomite właściwości wody wodorowej zostały odkryte już bardzo dawno – udowodniono jej działanie przeciwstarzeniowe, odtoksyczniające i poprawijące wydolność organizmu.
  Na tych właśnie właściwościach wody wodorowej oparto najnowszą technologię oczyszczania wodorowego.
  W nawodorowanej wodzie znajduje się od 200-500 razy więcej wodoru niż w naturalnej wodzie – dzięki temu wolne atomy wodoru mogą „przyczepić się” do wolnych rodników powodujących starzenie i dzięki reakcji chemicznej stworzyć wodę. Tym samym dzięki tej reakcji uzyskujemy działanie przeciwstarzeniowe, detoksykujące i nawilżające.
  Przy okazji woda wodorowa dzięki ruchowi cyrkulacyjnemu w głowicy – wykonuje delikatny peeling i głębokie oczyszczanie skóry z zanieczyszczeń – efekt znany z technologii oxybrazji.
   
  Urządzenie  zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Na potrzeby urządzenia została stworzona dedykowana seria preparatów, które można stosować w firmowych rytuałach zabiegowych M'onduniq. Dodatkowo istnieje możliwość łączenia preparatów Aquametiq z innymi liniami marki M'onduniq, w tym z kwasami oraz produktami z serii DermiéBOOST.Wyjątkową cechą urządzenia Aquadermie hydra prime jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jadeitu. Kamienia szlachetnego, znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków.
   
  Zabieg oczyszczania wodorowego jest odpowiedni praktycznie do każdego rodzaju skóry w każdym wieku – dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zabieg jest bardzo dobrze tolerowany także przez skóry wrażliwe. Procedura zabiegowa dostosowywana jest przez kosmetologa – indywidualnie do potrzeb klienta.
  Zabieg może być wykonywany w serii – 5-8 zabiegów co 10-14 dni, jak i pojedynczo – jako zabieg bankietowy.
   
  Efekty zabiegu to:
  niesamowite nawilżenie i wygładzenie skóry
  głębokie rozświetlenie
  uczucie „doczyszczonej” świeżej skóry
  świeży, ujednolicony koloryt skóry
  wzmocnienie witalności skóry