Małgorzata Garstka
kom. 604 632 214
  Kwas hialuronowy - usieciowany i nieusieciowany
   
   
  Kwas hialuronowy "BioHyalux" - usieciowany
   
   
   
  1. BioHyalux "Fine Lines":
  To stabilizowany kwas hialuronowy do wstrzykiwania do powierzchniowej warstwy skóry, w celu wygładzenia drobnych zmarszczek lub defektów twarzy. Jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku. Po iniekcji preparat BioHyalux naturalnie integruje się z tkanką, dodaje objętości skórze, zapewniając w ten sposób pożądaną korekcję.
       
   Używany do spłycenia:
  - zmarszczek na czole
  - zmarszczek palacza
  - worków pod oczami
   
  2. BioHyalux "Deep Dermis":
  BioHyalux Deep Dermis to stabilizowany kwas hialuronowy do korekty blizn lub głębokich zmarszczek i odmłodzenia skóry. Jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku. Po iniekcji preparat BioHyalux naturalnie integruje się z tkanką, dodaje objętości skórze, zapewniając w ten sposób pożądaną korekcję.
   
  Używany do wygładzenia:
  - zmarszczki "palacza"
  - okolic skroni
  - bruzdy nosowej
  - fałdy nosowo-wargowej
  - zmarszczki wokół ust
  - górną część policzka
  - policzki
  - zmarszczki mimiczne
  - brody
   
  3. BioHyalux "Lips":
  To stabilizowany kwas hialuronowy do modelowania kształtu warg i zwiększenia ich objętości. Jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku. Po iniekcji preparat BioHyalux Lips naturalnie integruje się z tkanką, dodaje objętości skórze, zapewniając w ten sposób pożądaną korekcję.
   
   Używany do poprawy:
  kącika i konturu ust
  - czerwierni wargowej
   
   
  Kwas hialuronowy "Curamed Beauty Line" - nieusieciowany 
   
          Curamed jest produktem przeznaczonym do wykonywania zabiegów mezoterapii igłowej, produkowanym przez holenderską firmę Curamed. Głównym składnikiem preparatu jest nieusieciowany kwas hialuronowy, czyli naturalnie występujący w skórze i tkance łącznej polisacharyd.
         Curamed ma postać przezroczystego żelu, jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego. Jego głównym działaniem jest nawilżenie, wygładzenie i napięcie skóry, a także znaczna redukcja zmarszczek. Ponadto stymuluje tkankę łączną do produkcji kolagenu i elastyny, co rewitalizuje i widocznie odmładza wygląd skóry.
          Kwas hialuronowy jest jedną z kilku substancji, które mają identyczną postać we wszystkich organizmach żywych. Jego cząsteczki nie są traktowane jako ciało obce i są całkowicie wchłaniane przez organizm.
           Poza kwasem hialuronowym w skład preparatu wchodzą: chlorek sodu, disodowy wodorofosforan dwuwodny, diwodoroortofosforan i woda do wstrzykiwania.
          Produkt sterylizowany jest przy użyciu wilgotnego ciepła, zaś strzykawka przy użyciu tlenku etylenu.
   
  Wskazania:
  • odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dłoni, jak i pozostałych części ciała- dla skóry wysuszonej, zmęczonej, z widocznymi brakami elastyczności, o niejednolitym kolorycie, o widocznej zmniejszonej gęstości skóry
  • modelowanie konturów twarzy
  • niwelowanie fałd i zmarszczek skóry twarzy
  • przygotowanie skóry do opalania
  • przygotowanie skóry na inne zabiegi medycyny estetycznej (usuwanie rozstępów, liposukcja, likwidacja cellulitu itp.) jak również jako nawilżenie i wygładzenie bezpośrednio po tych zabiegach dla wzmocnienia i utrzymania dłuższego efektu
   
  Cennik:
  - kwas hialuonowy - 1 ampułka - 500zł
  - refreshing ust - 1 ampułka - 350zł
  - powiększanie ust - 1 ampułka - 600zł
  - mezoterapia (kwas hialuronowy) - 1 ampułka - 350zł