tel. 604 632 214
  Pielęgnacja ciała

  TERMOAKTYWNY ZABIEG ANTYCELLULITOWY ABYSS
   
  Cellulit jest strukturalną zmianą warstwy podskórnej, w wyniku której mogą pojawić się nieprawidłowości mikrokrążenia oraz odpływu limfatycznego. Występowanie cellulitu nie jest zależne od wieku czy wagi kobiety. Termoaktywny Program Antycellulitowy pozwala na szybkie i skuteczne rozwiązanie problemów związanych z cellulitem oraz lokalnymi depozytami tłuszczu w każdym etapie.
  Częstotliwość:
  Do 8 zabiegów w serii co 2 dni przynosi najlepsze efekty.
  W skład zabiegu wchodzi:
  • biostymulacja,
  • aktywacja,
  • procedura specjalna,
  • masaż,
  • monitorowanie wymiarów ciała,
  • balsam.
   
  Efekt zabiegu: Zmniejszenie grubości oraz gęstości tłuszczu podskórnego, dzięki aktywacji procesu lipolizy. Wygładzenie skóry, zmniejszenie wymiarów obszarów problematycznych skóry, usunięcie miejscowych obrzęków, normalizacja limfatycznych i żylnych drenaży, aktywacja miejscowej cyrkulacji, wzrost odcienia oraz elastyczności skóry w miejscach problematycznych.
   
  THERMOGENIQUE MONDUNIQ

  Jest to zabieg wyszczuplający, modelujący sylwetkę, oparty na masażu na bazie żelu na bazie kapsaicyny, która pobudza spalanie tkantki tłuszczowej.
  ETAP I- Peeling ciała, który przyspiesza przepływ limfy i wydalanie toksyn z organizmu , a także oczyszcza skórę z martwych komórek naskórka pozostawiając ja gładką i miękką w dotyku.
  ETAP II- Nałożenie aktywnego koncentratu thermogenicznego oraz żelu na bazie kapsaicyny.
  ETAP III- Dla wzmocnienia efektu owija się skórę folią by przyspieszyć wchłanianie substancji aktywnych, podnieść efektywność spalania tłuszczu.
  ETAP IV- Wykonanie masażu THERMOGENIQUE, który ma działanie wyszczuplające, ujędrniające, antycellulitowe i  drenujące (pozbycie się „zastojów wody”z organizmu)
  ETAP V wykonanie końcowych pomiarów ciała w tych samych miejscach, które były mierzone przed zabiegiem.
   

   
  MAGNEFFIO
   
  Jest to nowoczesny zabieg, który skutecznie pomaga w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, pomaga w rozbudować mięśnie oraz modelować sylwetkę. MAGNEFFIO firmy Monduniq to bezinwazyjny zabieg z użyciem fali elektromagnetycznej, pobudzającej mięśnie do pracy. Polecamy go szczególnie klientom chodzącym na siłownię, którzy nie są zadowoleni z efektów ćwiczeń oraz diety, jak i również tym, którzy nie są sportowcami ale chcą wysmuklić, wymodelować swoją sylwetkę, wzmocnić mięśnie, poprawić jędrność ciała, pozbyć się rozstępu mięśni po porodzie. Dla uzyskania pełnego efektu zaleca się serię zabiegów powtarzanych systematycznie.
   
  ENDERMOLOGIA BODY HEALTH

   
  Zabieg Endermologia Body Health  jest to masaż połączony z podciśnieniem wspomagający uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej.
  W rezultacie stymuluje produkcję włókien kolagenowych.
  Efekty jakich możemy spodziewać się po odpowiednio dobranej ilości zabiegów to likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki oraz odchudzenie.
  Endermologia to prawdziwe zbawienie w walce o idealnie gładką sylwetkę, zwłaszcza w sytuacjach kiedy zdrowa dieta lub ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.