Małgorzata Garstka
kom. 604 632 214
  Zabieg Volumetiq Monduniq
  VOLUMETIQ Innowacyjna Technologia Nanokrystalicznego Liftingu Volumetycznego
  ŚWIATOWA NOWOŚĆ !!!
  VOLUMETIQ to urządzenie pozwalające na przeprowadzenie szeregu zabiegów kosmetycznych, w oparciu o wykorzystanie najnowszej tech­nologii nanokrystalicznej.
          - Spłycenie zmarszczek
          - Ujędrnienie skóry
          - poprawa elastyczności
          - podniesienie owalu twarzy
          - lifting podbródka
          - niwelowanie efektu tzw.drugiej brody
          - zmniejszenie worków pod oczami
          - zniwelowanie kurzych łapek
          - namnażanie kolagenu i elastyny
   
  NANOKRIOTERAPIA 5-10˚C LED BLUE
            Niska temperatura wykorzystana podczas zabiegu wspomaga odnowę biologiczną ciała. Komórki skóry otrzymują więcej składników odżywczych, są lepiej dotlenione i szybciej się regenerują. Pobudzone krążenie powoduje szybsze spalanie w komórkach tłuszczowych, przez co stopniowo usuwany jest cellulit.
           Po zabiegu skóra staje się gładka i matowa, co ma kolosalne zwłaszcza w przypadku skór problematycznych u nastolatków i dorosłych. Zimno doskonale radzi sobie z obrzękami powstałymi podczas snu.
   
  NANOMEZOTERAPIA BEZIGŁOWA Z FOTOTERAPIĄ LED BLUE&GREEN
          Zabiegi NONOMEZOTERAPII BEZIGŁOWEJ opierają się na zastosowaniu mikroprądów do odżywiania głęboko położonych komórek, drenażu limfatycznego, przy­spieszenia metabolizmu oraz poprawy przepływu limfy i krążenia krwi, a także wygładzania zmarszczek, roz­jaśniania skóry i utrzymywania odpowiedniego jej nawilżenia.
          W zabiegu dodatkowo wykorzystuje się FOTOTERAPIĘ LED BLUE & GREEN opartą o światło niebieskie i zielone, które wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne – hamuje rozwój stanów zapalnych u pacjentów z trądzi­kiem pospolitym i trądzikiem różowatym.
   
  NANOKRYSTALICZNA RAFIOFREKWENCJA BIPOLARNA
           Ta technika działa jednocześnie na naskórek oraz głę­bokie warstwy skóry, oferując istotną poprawę w za­kresie jędrności i napięcia, likwidację zmarszczek, blizn i rozstępów oraz wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Wykorzystuje prąd RF bipolarny, co umożliwia wykonanie zabiegów ablacyjnych i semi ablacyjnych.
           Kluczowymi efektami zabiegu są przyrost objętości włókien w skórze do 30% (w ciągu 2 do 6 miesięcy po zabiegu) oraz przyrost procesów metabolicznych tłuszczu, który jest wydalany z organizmu.
   
  FRAKCYJNA MEZOTERAPIA NANOCRYSTAL PEN
           Nowa technologia drgania o wysokiej częstotliwości z wy­korzystaniem nowoczesnych chipów komputerowych do sterowania prędkością wibracji intensywnością nacisku gwarantuje 100% skuteczność we wtłaczaniu substancji aktywnych i różnych koktajli zabiegowych marki M’onduniq.
   
  MIKROPEELING NANOCRYSTAL PEN
            Innowacyjne rozwiązanie z kierunku mikrozłuszcza­nia warstwy rogowej naskórka za pomocą nanodyskowej technologii i odpowiedniego ruchu głowicy do mikrozłuszczania i poprawy mikrokrążenia skóry.
            Technologia gwa­rantuje skuteczne oczyszczenie skóry i przygotowanie do dalszych etapów wielu zabiegów w profesjonalnym gabinecie. To idealna alternatywa dla zabiegów mikrodermabrazji lub złuszczania mechanicznego.
   
          Podstawę do wykonywania zabiegów stanowią produkty oraz specjalne koktajle sygnowane marką M’onduniq!
  - Anti-Age FACE – Siła jadu węża z technologią ko­mórek macierzystych
  - Anti-Age EYES – Siła jadu węża z technologią ko­mórek macierzystych
  - Régénérant – Sekret Ślimaka Éclaircissant – Smocza Krew
  - Hydratant – Hyaluron’Duo
  - Photodynamique – Laser’IQ
  - Stimulation+ – TRICO PLEX (Trychologia)
   
  cena 350 zł