Małgorzata Garstka
kom. 604 632 214
  Zabiegi na ciało
    ZABIEGI NA CIAŁO
   
  1. Endermologia Body Health:
   
   
           Głównym celem zabiegów jest zwalczanie opornego cellulitu nawet w jego najbardziej zaawansowanych stadiach. Nowoczesna głowica ssąca z ruchomymi rolkami podczas masażu próżniowego stymuluje do działania struktury skórne i podskórne, oddziałuje na powiększone komórki tłuszczowe – zmniejszając ich rozmiary. Zabiegi działają na cellulit, tłuszcz, usprawnienie metabolizmu tkankowego, kształtują sylwetkę poprawiają stan skóry – również jej głębszych warstw.
         Zabieg polega na wykonaniu, wzdłuż przebiegu węzłów limfatycznych, masażu całego ciała, czyli inaczej mówiąc drenażu limfatycznego. Do wykonania drenażu niezbędny jest specjalny kombinezon, dzięki któremu skóra zostaje zassana do głowicy masującej. Kombinezon dobierany jest do rozmiaru klienta.
   
  Efekty działania:
  •   zmniejszenie nierówności na skórze
  •   widoczne zmniejszenie cellulitu – także zaawansowanego
  •   modelowanie sylwetki – znaczna redukcja obwodu
  •   zwiększenie siły mięśni
  •   poprawa krążenia krwi
   
  Przeciwwskazania:
  •   żylaki
  •   przepuklina
  •   ciąża
  •   epilepsja
  •   choroby związane z krzepliwością krwi
  •   atrofia rzekoma
  •   znamiona niewiadomego pochodzenia
  •   otwarte rany
  CENA: 100zł
  CENA (karnet + kombinezon): 850zł
   
  2. Kriolipoliza:
   
   
  Zabieg polega na ochłodzeniu komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu. Ochłodzone komórki tłuszczowe poprzez zwiększenie objętości ulegają zjawisku apoptozy, czyli „kontrolowanej śmierci”.  Nastpnie stopniowo eliminowane są z organizmu, za sprawą naturalnych procesów metabolicznych organizmu, zbliżonych do eliminacji tłuszczu z żywności dzięki temu grubość warstwy tłuszczowej maleje.
   
  Tkanka tłuszczowa miejscowa:
  •  Głównie w okolicach talii, brzucha, zewnętrznych części ud, dolnych pleców 
  •  Może być: ramiona, pośladki 
  •  Niewskazane dla pacjentów o nadwadze przekraczającej 10 kg
  •  Jest to metoda polecana na miejscowe zmniejszanie tkanki tłuszczowej z brzucha, boczków, ud, pośladków.
   
  PRZECIWWSKAZANIA do usuwania tkanki tluszczowej :
  •  Choroba Raynauda 
  • Krioglobulinemia 
  • Napadowa hemoglobinuria 
  • Pokrzywka 
  • Ciąża 
  • Miejscowe stany zapalne, rany, zapalenie skóry
  • Miejscowe zaburzenia krążenia 
  CENA (1 przyłożenie): 199zł
   
  3. Bandaże Arosha:
         
   
          Owijanie ciałą bandażami (Body Wrapping), to prosty zabieg który bardzo pomocny jest w terapii antycellulitowej. Owinięcie ciała elastycznym bandażem z koncentratem antycellulitowym, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu oraz przyspiesza metabolizm komórkowy.
         Cały zabieg składa się z dwóch faz: terapii przygotowawczej i kompresyjnej.
  a) Terapia przygotowawcza - złuszczająca, wykorzystujemy szczotki aby złuszczyć zrogowaciały naskórek. To prowadzi do naturalnej odnowy i stymulacji komórek do wzrostu. Skóra staje się gładka i delikatna. Po wykonaniu suchego peelingu szczotkami, skóra jest gotowa na przyjęcie składników antycellulitowych.
  b) Terapia kompresyjna - to owijania ciała specjalnie przygotowanymi bandaami. Proces ten powoduje stały poziom kompresji we wszystkich obszarach ciała poddawanych zabiegowi. Zewnętrzny ucisk, jaki wywołuje bandaż powoduje dodatkowy wzrost ciśnienia w przestrzeni międzykomórkowej. W tym samym czasie naczynia żylne oraz limfatyczne zostają otwarte i gotowe do transportu produktów przemiany materii, uwolnionych z komórek. W ten sposób toksyny zostają szybko wydalone z organizmu. Bandaże Arosha zawierają aktywny kompleks antycellulitowy: kofeina, L-karnityna, fosfatydylocholina, bromelina, bioflawonoidy.
         Dla uzyskania najlepszych rezultatów proponujemy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów do 2,5 litra dziennie, ograniczyć tłuszcze i cukry w pokarmach oraz zwiększyć ilość ruchu na świeżym powietrzu.
   
  CENA: 180zł
   
  4. Karboksyterapia: 
   
   
             Karboksyterapia, terapia dwutlenkiem węgla (CO2), w medycynie jest stosowana od dawna. Natomiast w procedurach zabiegów medycyny estetycznej stosunkowo od niedawna. Ze względu na spektakularne efekty i bezpieczeństwo, zabieg szeroko stosowany w medycynie i kosmetologii estetycznej. Jest to holistycznie i klinicznie przebadana procedura, skutecznie pobudzająca procesy samoregulacji skóry, w tym owłosionej.
             Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym podaniu, przy użyciu nowoczesnego urządzenia do karboksyterapii N-CDT Skin Breath, kontrolowanych dawek CO2, pod bezpiecznym ciśnieniem 2-3 barów.
              Zalecana jest seria zabiegów 1-10 w okresie trzech miesięcy. Częstotliwość jest dobierana indywidualnie w zależności od złożoności problemu. Po serii zabiegów, wskazane są zabiegi przypominające co 6 m-cy.
              Podanie CO2 prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, a co za tym idzie zwiększenia przepływu krwi, lepsze odżywienie i dotlenienie obszaru objętego zabiegiem do obszaru objętego zabiegiem. Pod wpływem gazu CO2, tkanki ulegają rozwarstwieniu, wytwarza się kontrolowany stan zapalny, co w rezultacie skutkuje produkcją kolagenu. Następuje całkowity remodeling skóry.
             Terapia dwutlenkiem węgla (CO2), została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej.CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, co skutkuje większym dostarczeniem tlenu i składników odżywczych do obszaru objętego zabiegiem.
              Zabieg oferowany do tej pory tylko w klinikach, ze względu na koszty i gabaryty aparatury, wchodzi przebojem do gabinetów dzięki takim urządzeniom, jak N-CDT Skin Breath
   
  Bezpieczeństwo
  Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla klienta. Bez skutków ubocznych, a zarazem gwarantujący bardzo dobre efekty klientom.
   
  Karboksyterapia – obszary terapii
  • Pozbycie się tłuszczu i cellulitu
  • W walce z rozstępami i bliznami
  • Leczenie cieni i obrzęków pod oczami
  • Poprawa kondycji skóry oraz redukcja zmarszczek
    
  Zalety karboksyterapii
  • brak śladów po zabiegu
  • zabieg bezbolesny
  • lekki dyskomfort
  • satysfakcja z rezultatów
  • bezpieczeństwo
  • szerokie zastosowanie
  CENA: (uda) - 200zł
  CENA: (ramiona) - 100zł
  CENA: (brzuch) - 150zł
  CENA: (włosy) - 100zł
   
  5. ZABIEG THERMOGENIQUE


  Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę. Seria skutecznych i wyjątkowo kształtujących sylwetkę zabiegów w 4 wersjach:
  - ThermoGenique Extrême Moisturizing Strawberry,
  - ThermoGenique Extrême Firming Blueberry,
  - ThermoGenique Extrême Luxury Gold,
  - ThermoGenique Extrême Regeneraiting Touch of Paradaise.
   
  Cechy zabiegu:
  -dokładne pomiary poszczególnych obszarów ciała,
  - intensywny peeling ciała,
  - innowacyjne składniki aktywne,
  - specjalnie dobrane preparaty,
  - efekt termogeniczny dzięki wykorzystaniu firmowych akcesoriów,
  - firmowy masaż kształtujący sylwetkę.
   
  ETAPY ZABIEGU:
  a) Etap 1 - WYWIAD I DOKŁADNY POMIAR CIAŁA
  Przed rozpoczęciem pierwszego profesjonalnego zabiegu z serii na ciało o właściwościach silnie ujędrniających i wyszczuplających należy przeprowadzić dokładny wywiad z Klientem aby wyeliminować możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Następnie za pomocą ’centymetra’ dokonujemy dokładnych pomiarów newralgicznych punktów na ciele. Pomiary dokonujemy i zapisujemy zgodnie z Kartą Klienta THERMOGENIQUE. Miejsca pomiarów oznaczamy na ciele za pomocą specjalnego flamastra, a pomiary zapisujemy w karcie.

  b) Etap 2 - PEELINGUJĄCY MASAŻ WSTĘPNY CIAŁA
  Na lekko zwilżoną skórę nakładamy niewielką ilość wybranego peelingu w zależności od dedykowanego zabiegu:
  ThermoGenique Extrême Moisturizing Strawberry,
  ThermoGenique Extrême Firming Blueberry,
  ThermoGenique Extrême Luxury Gold,
  ThermoGenique Extrême Regeneraiting Touch of Paradaise.
  Masaż peelingujący wykonujemy zgodnie z procedurą zabiegową, szczególnie skupiając się na miejscach newralgicznych. Po zakończeniu peeling zmywamy ze skóry za pomocą wilgotnych ręczników, lub pod prysznicem.

  c) Etap 3 - AKTYWNE UDERZENIE TERMOGENICZNE
  Na partie objęte zabiegiem na początek nakładamy ampułkę 5 ml V-Slim PROF. Koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący kontur do twarzy i ciała. Zawartość ampułki wmasowujemy dokładnie i intensywnie w skórę. Nie spłukujemy! Następnie na te same partie ciała nakładamy Minceur thermo-actif - termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Żel również dokładnie wmasowujemy w skórę, a następnie przechodzimy do kolejnego etapu wzmocnienia termogenezy wyszczuplającej i ujędrniającej.

  d) Etap 4 - WZMOCNIENIE TERMOGENICZNE I DETOKS
  Na partie objęte zabiegiem nakładamy firmowy ’kokon termogeniczny’ i postępujemy zgodnie z procedurą zabiegu. Następnie wytwarzamy efekt próżni w ’kokonie termogenicznym’ i przykrywamy dodatkowo Klienta kocem pozostawiając do wzmocnienia efektu na około 25-35 minut.

  e) Etap 5 MASAŻ FIRMOWY THERMOGEN BODY SHAPE EXTRÊME MASSAGE
  Po zdjęciu ’kokona termogenicznego’ na partiach objętych zabiegiem wykonujemy specjalistyczny drenaż zgodnie z procedurą THERMOGEN. Po wykonaniu drenażu przechodzimy do intensywnie ujędrniającego, wyszczuplającego i modelującego sylwetkę masażu THERMOGEN Body Shape Extrême Massage. Masaż wykonywany jest zgodnie z procedurą szkoleniową i wymaga intensywnego przeprowadzenia w celu osiągnięcia maksymalnych efektów. W zależności od rodzaju wybranego zabiegu do masażu wykorzystujemy:
  - Jagodowy sorbet odżywczy do masażu,
  - Truskawkowy jogurt nawilżający do masażu,
  - Złoty miód regenerujący do masażu,
  - Dotyk Raju – regenerujący olejek do masażu ciała
  - Produkty do masażu możemy również łączyć z masłami do masażu ciała:
  - Jagodowe masło ujędrniające do ciała,
  - Truskawkowe masło nawilżające do ciała,
  - Złote masło regenerujące do ciała.
   
  f) Etap 6 POMIARY KOŃCOWE
  Na zakończenie pierwszego zabiegu z serii dokonujemy również zgodnie z Kartą Klienta pomiarów pozabiegowych. Pomiary dokonywane są w tych samych miejscach i partiach ciała, które były mierzone przed zabiegiem. Pomiary zapisujemy w Karcie Klienta i porównujemy z pomiarami przed podając utratę centymetrów.
  Poniżej prezentujemy zdjęcia sprzed i po wykonaniu pierwszego zabiegu z serii.

  CENA: 250 zł
   
   
  6. TERMOAKTYWNY ZABIEG ANTYCELLULITOWY firmy Abyss został tak opracowany przez markę, by zmniejszyć tkankę tłuszczową w newralgicznych miejscach oraz ujędrnić skórę. To wyjątkowo skuteczna terapia, kształtująca i wyszczuplająca sylwetkę, wspomagająca walkę z cellulitem. Zmniejsza obwód ud, pośladków czy brzucha, co udowadniają pomiary dokonywane przed i po zabiegu, a rezultaty są widoczne nawet po pierwszym zabiegu ! Zabieg ten jest przeznaczony dla osób borykających się z cellulitem, którzy potrzebują ujędrnienia i napięcia skóry. Termoaktywny zabieg wykonujemy w serii 6 zabiegów, najlepsze efekty w zabiegach co 48h.
  Po zabiegu odczuwalne może być pieczenie, mrowienie, szczypanie, kłucie, możliwe zaczerwienienie skóry.
   
  EFEKTY:
  - Zmniejszenie cellulitu,
  - Oczyszczenie organizmu z toksyn,
  - Niwelowanie obrzęków i zastojów,
  - Utrata centymetrów w obwodzie.
   
  WSKAZANIA:
  -Cellulit wodny,
  -Brak napięcia, jędrności skóry,
  -Nadmiar tkanki tłuszczowej,
  -Zatrzymania w organizmie.
   
  PRZECIWSKAZANIA:
  - Ciąża i okres karmienia piersią,
  - Choroby skóry (AZS, łuszczyca),
  - Żylakowatość, zakrzepowe zapalenie skóry,
  - Ostre fazy chorób zapalnych żeńskiego układu rozrodczego,
  - Nowotwory,
  - Mikrouszkodzenia mechaniczne skóry w miejscu , w których przeprowadzonych ma być zabieg.